Září 2010

Živé loutky aneb děti jako cvičené opičky

17. září 2010 v 14:20 | Una-vida-i-la-mort |  Brouzdání životem
Ležím v posteli, koukám na óčko a nejednou vidím, že hrají písničku skupiny 5Angels (pokud nevíte, kdo to je, tak je to skupina 5 holek ve věku 10-12 let). Jen se pousměju a hned beru tužku a papír, abych mohla napsat, co mě právě napadá. Je to smutný. Dívám se na to, jak se ty holky ve svém videu chovají, potom s nimi běží rozhovor, tak poslouchám. Každý z nás byl v jejich věku, ale jen málo kdo jezdil po ČR a koncertoval, měl svoje videoklipy a vystupoval v TV. Co z těch holek bude? Opravdu slavné hvězdy a nebo to všechno pomine a užijí si pár let, kdy jsou "vzory" pro mladou populaci našeho národa? Co bude až si navzájem začnou závidět a nesnášet se? Až některá z nich bude chtít nad ostatníma vynikat? Nevíme!

Nikdy nebudeme velcí na pohádku...

13. září 2010 v 14:02 | Una-vida-i-la-mort |  Filmy a seriály
GuGluGi || www.una-vida-i-la-mort.blog.cz
Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! Miluju Tima Burtona! ....

Ano, ano .. je to tak .. ;-)a také miluju všechny jeho filmy. Můj nejoblíbnější jak od něho tak celkově jsou Ukradené Vánoce ale taky mám moc ráda Mrtvou Nevěstu. To ale vynechám, chci psát o Alence v říši divů.

Vzpomínky

12. září 2010 v 16:29 | Una-vida-i-la-mort |  Brouzdání životem

Ráda vzpomínám, vzpomínky jsou nádherná věc, která nám vrací to co chceme. Když to máme nevážíme si toho a jakmile to ztratíme, chceme to. Ať už je to věc, chvíle či člověk nikdy si ho nevážíme, když ho máme. Pak už jen vzpomínky, přemítáme v hlavě jaké to bylo když to bylo takové a nemyslíme na to, že nám zase pod rukama utíká čas, na který potom budeme vzpomínat. Minulost je věc kterou nezměníme a proto musíme žít tak, aby budocnost byla pdole našich snů, samozřejmě že to většinou nejde, ale neměli bychom žít v minulosti a vzpomínkách.

Já tak bohudíky žiji.

Vzpomínky jsou záblesky na situace, které milujeme a i které nenávidíme. Taky na ty, které prostě jen tak prošly kolem nás, ale nám utkvěli v mysli.

Miluju vzpomínky.

Ráda vzpomínám i na to zlé.